Viešbutyje Rinno nėra ilgų varginančių įsiregistravimo ir išsiregistravimo procedūrų. Apsigyvenkite saugiai ir jauskitės kaip jaukiuose namuose.

25 kambariai – nuo standartinių iki labai erdvių. Viešbutyje sau tinkamą kambarį ras kiekvienas, norintis apsigyventi puikioje senamiesčio vietoje. Galima rinktis ir ypatingai jaukius bei šviesius palėpinius kambarius.

Pulsuojantis miesto gyvenimas pasiekiamas ranka. Taip pat tai puiki galimybė pasinerti ir pajusti senamiesčio dvasią. Kaimynystėje rasite gausybę lankytinų vietų: didingą Gedimino pilį, Vilniaus Rotušę, Arkikatedrą baziliką, Vilniaus universitetą, Vokiečių ir Pilies gatves, MO muziejų ir daugelį kitų dėmesio vertų lankytinų objektų.

Aplinka

Šalia viešbučio yra įsikūrę modernūs grožio salonai, laukiantys viešbučio svečių, kelios kavinės ir restoranas. Viešbutyje yra jaukus lauko vidinis kiemelis,  skirtas tik viešbučio svečiams.  Čia galima pusryčiauti itin jaukioje aplinkoje. Tai tik kelios papildomos priežastys savo viešnagę paversti visaverte ir visiškai atsipalaiduoti. 

Laukiame taip pat visų, turinčių ypatingų progų švęsti. Specialūs pasiūlymai paruošti tiek privačių, tiek ir oficialių švenčių organizatoriams. Visa tai – tam, kad Jūsų viešnagė būtų jauki, įsimintina ir be rūpesčių.

Viešbutis savo automobilių parkavimo vietų neturi. Parkavimas gatvėje yra mokamas.

Daugiau informacijos: www.vilniustransport.lt