Rezervacija

Geresnis kambarys į gatvę su dvigule lova

Dvivietis kambarys jums puikiai tiks, jei norite atsipalaiduoti su šeima, praleisti romantišką savaitgalį su antrąja puse, taip pat jei keliaujate vienas ir tiesiog mėgstate turėti daugiau asmeninės erdvės.

Details

View Details

Karališkas liukso numeris

Karališkas kambarys, ypatingai išsiskiriantis savo dydžiu ir jaukia erdve – ideali vieta atitrūkti nuo kasdienybės. Jūsų patogumui kambaryje rasite aiškiai išskirtą poilsio zoną su foteliais ir kavos staliuku.

Details

View Details

Standartinis kambarys su balkonu į vidinį kiemą

Dvivietis kambarys su dvigule lova jums puikiai tiks, jei norite praleisti romantišką savaitgalį su antrąja puse, taip pat jei keliaujate vienas ir tiesiog mėgstate turėti daugiau asmeninės erdvės. Jei atvykote su artimu draugu ar kolega iš bendros konferencijos, Jums pasiūlysime dvivietį kambarį su atskiromis lovomis. Iš visų kambarių šitas kambarys išsiskiria tuo, kad turi nedidelį […]

Details

View Details

Standartinis kambarys viršutiniame aukšte

Dvivietis kambarys su dvigule lova jums puikiai tiks, jei norite praleisti romantišką savaitgalį su antrąja puse, taip pat jei keliaujate vienas ir tiesiog mėgstate turėti daugiau asmeninės erdvės.

Details

View Details

Standartinis kambarys su dvigule lova ir vonia

Užsukite į poilsiui nuteikiančią erdvę. Dvivietis kambarys su dvigule lova ir vonia jums puikiai tiks, jei norite praleisti romantišką savaitgalį su antrąja puse, taip pat jei keliaujate vienas ir tiesiog mėgstate turėti daugiau asmeninės erdvės.

Details

View Details

Standartinis kambarys su dvigule lova

Standartinis Kambarys is available with a queen size bed. It’s a one-bedroom apartment with a private bathroom and terrace. For the luckiest few, our penthouses on the 23rd floor featuring unparalleled views of the city and both rivers, custom kitchens with fully integrated prestigious appliances, five fixture windowed master baths and private outdoor space. Dramatic […]

Details

View Details

Standartinis vienvietis su vonia

Jeigu jūs keliaujate be kompanijos ir apsistosite mūsų mieste trumpai viešnagei – rinkitės vienvietį kambarį. Puikus variantas norintiems neišlaidauti, tačiau rasti visą būtiną komfortą.

Details

View Details

Keturvietis šeimai kambarys

Your perfect choice for staying in a big and rush city, where you can come and fully relax after an eventful-rich day. The highest comfort and the perfectly equipped apartments awaits you.

Details

View Details

Standartinis vienvietis kambarys

Standard Single room is available with either double or single beds. Designed in an open-concept living area, it comes with oversized windows and lots of in-room facilities.

Details

View Details

Liukso kalsės kambarys į vidinį kiemą

Let yourself fully relax in our luxurious favorable accommodations with lots of facilities and high-level service. We do our best to make you always content, smiling and satisfied.

Details

View Details