Apie mus

Rinno viešbutis tai unikalus 3* boutique stiliaus viešbutis, įsikūręs pačiame Vilniaus senamiestyje su savarankiško įsiregistravimo ir išsiregistravimo sistema. Jūsų patogumui, viešbutyje įrengti seifai, raktų dėžutės, į kurias sudėti raktai nuo kambarių. Gyvensite viešbutyje, bet patekimas kaip į apartamentus, viešbučiui tai suteikia jaukių namų prieskonį. Svarnkiško įsiregistravimo sistema leidžia į viešbutį patekti Jums patogiu laiku, be jokio kontakto su personalu. Viešbutje „Story Inn“ nėra ilgų varginančių įsiregistravimo ir išsiregistravimo procedūrų,

yra 7 kambariai – nuo standartinių iki labai erdvių. Šiame viešbutyje sau tinkamą kambarį ras kiekvienas, norintis apsigyventi puikioje senamiesčio vietoje. Galima rinktis ir ypatingai jaukius bei šviesius palėpinius kambarius.

Iš čia pulsuojantis miesto gyvenimas pasiekiamas ranka. Taip pat tai puiki galimybė pasinerti ir pajusti senamiesčio dvasią. Kaimynystėje rasite gausybę lankytinų vietų: didingą Gedimino pilį, Vilniaus Rotušę, Arkikatedrą baziliką, Vilniaus universitetą, Vokiečių ir Pileis gatves, MO muziejų ir daugelį kitų dėmesio vertų lankytinų objektų.

Supanti atmosfera

Visai šalia viešbučio, yra įsikurę modernūs grožio salonai kurie laukia viešbučio svečių, kelios kavinės ir restoranas. Viešbutis turi jaukų lauko vidinį kiemelį skirta tik viešbučio svečiams pusryčiauti itin jaukioje aplinkoje – tai tik kelios papildomos priežastys savo viešnagę paversti visaverte ir visiškai atsipalaiduoti. 

 

Laukiame ir visų, turinčių ypatingų progų švęsti. Specialūs pasiūlymai paruošti tiek privačių, tiek ir oficialių švenčių organizatoriams. Visa tai – tam, kad Jūsų viešnagė būtų jauki, įsimintina ir be rūpesčių.

Viešbutis savo automobilių parkavimo vietų neturi. Parkavimas gatvėje yra mokamos. Daugiau informacijos: www.vilniustransport.lt

Rinno Hotel